TÄHTEDE LAUL 2013 KONKURSI TULEMUSED
5-6. aastased solistid 2. november Tallinna Kaubamaja Lastemaailm kell 13:30 konkurss-kontsert Žüriis: Kaja Kaus Tallinna Westholmi Gümnaasiumi muusikaõpetaja ja EMTA õppejõud Merily Heinmaa Tallinna Ühisgümnaasiumi muusikaõpetaja ja dirigent Ele Nugis Tallinna Kunstigümnaasiumi muusikaõpetaja
- Rebeka Ojaveski Veskitamme LA 10 + 10 + 10 = 30 I KOHT
- Säde Vaher Bel Canto Laste Laulustuudio 10 + 9 + 9 = 28 II KOHT
- Kristiin Heleen Huttunen Meero Muusik 9 + 8 + 8 = 25 III KOHT
- Adele Ehasalu MeeroMuusik 6 + 5 + 6 = 17
- Emma Lotta Jürvetson LA Karikakar 5 + 7 + 6 = 18
- Marii Heleen Matesen LA Karikakar 8 + 8 + 7 = 23
- Mia Holm "Vihmaballett" Meero Muusik 7 + 7 + 7 = 21
- Aleksandra Kerr LS fA-DIEES 6 + 6 + 6 = 18
- Lee Holm LS fA-DIEES 5 + 7 + 7 = 19
- Klaara Pai Meero Muusik 5 + 6 + 6 + = 17
- Kedelin Toomesoo Meero Muusik 6 + 7 + 7 + = 20
- Zhuravlev Pavel Järveotsa LA 7 + 7 + 7 = 21 ERIPREEMIA
7-10. aastased solistid
2. november Tallinna Kaubamaja Lastemaailm kell 11:00 konkurss- kontsert Žüriis: Kaja Kaus, Merily Heinmaa. Ele Nugis
1.Mikk Kaasik LS fA-DIEES 10 + 10 + 10 = 30 I KOHT
2.Kaspar Kiisk LS fA-DIEES 9 + 9 + 9 = 27 II KOHT
3.Etina Emilia Saulite Peksni/ Läti 8 + 8 + 10 = 26 III KOHT
4.Stina Kirke Jurs LS fA-DIEES 7 + 7 + 8 = 22 5.Katriina Metstak LS Minimuusikal 5 + 5 + 6 = 16 6.Tinja Pasanen LS Fortella/Soome 4 + 6 + 6 = 16 7.Milla Kauppinen LS Fortella/Soome 3 + 4 + 5 + = 12 8.Reneli Husu "Pimedus" LS fA-DIEES 7 + 5 + 5 = 17 9.Silver Robin Marimäe Veskitamme LA 6+ 7+ 8 = 21 10.Keit Koreinik Mamma Mia LS 4 + 5 + 5 = 14 11.Sandra Näks "Nõimaoori laul" Mamma Mia LS 2 + 4 + 4 = 10 12.Salme Reinsalu "Lõbusad Päkapikud" Mamma Mia LS 5 + 4 + 4 = 13 13.Emma Juhansoo "Kärbsesport" Mamma Mia LS 4 + 6 + 5 = 15 14.Maribel Arge "Tuju on ära" Meero Muusik 6 + 6+ 7 = 19 15.Alina Kononova Laste LS "Nupukesed" 9 + 7 + 9 = 25 Eripreemia 16.Grit Truupõld "Laps,kes usub imesid" Mamma Mia LS 5 + 6 + 7 = 18 17.Helena Valk "Laul vaprast koerast" Mamma Mia LS 5 + 6 + 7 = 18 18.Kirke Maria Kiin "Naerulaul" Mamma Mia LS 5 + 7 + 6 = 18 19.Linnea Jerkku "Alles alguses" Meero Muusik 8 + 8 + 8 = 24 20.Mona Lene Maanurm " Viire takka" Meero Muusik 7 + 8 +8 = 23 21.Isabel Veermäe "Love Story" LS "Minimuusikal" 5 + 4 + 6 = 15 22.Kaisa Hänni "Mõtleme veel" Meero Muusik 8 +8 + 8 = 24 23.Kristina Õunapuu "Hoidkem alles isa.." Bel Canto Laste LS 5 + 6 + 7 = 18 24.Maria Rannaääre "Cosette" KSKKK 7 + 7+ 7= 21
11-13. aastased solistid
1. november Eesti Rahvusraamatukogu kell 13:00 konkurss-kontsert Žüriis : Dave Benton, Kadri Voorand, Arno Tamm
1.Alina Nikitina "Upitis" Peksni/Läti 7 + 10 + 8 = 25 I KOHT
2.Pauliine Vähi "Siin on oja" Ülenurme Muusikakool 9 + 8 +7 = 24 II KOHT 3.Kristin Põder "Ballaad" Laulustuudio fA-DIEES 9 + 9 +5 = 23 III KOHT
4.Grit Bergholds " There a hero" Ezeres Secondary School 7+7+6= 20
5.Beverly Buchwald "Beautiful" Laulustuudio "Minimuusikal" 5 +5+ 4 = 14
6.Ian Lauk "Papa carlo laul" Laulustuudio fa-DIEES 7 + 6 + 5 = 18
7.Anastasia Šepilenko "Can you feel Love Tonight" Loomingu stuudio LADJA 5 + 4 + 2 =11
8.Alika Milova "Hopa'pa-rei!" Laulustuudio Magik Land 8 + 7 + 7 = 22 Eripreemia
9.Kelly Tulvik "Your song" Nõmme Gümnaasium 6 + 5 + 6= 17
10. Adelina Krementsukova "Je veux" LS Ladja 6 + 5 + 6 = 17
14-16. aastased solistid
1.november Eesti Rahvusraamatukogu kell 16:00 konkurss-kontsert Žüriis:Kadri Voorand jazz laulja ja ansambel "Estonian Voices" laulja Mikk Dede "Estonian Voices " laulja ning Luisa Värk laulja ja Tähtede Laul patroon
1.Hele-Mai Mängel Laulustuudio Fa-Diees 8 +8,5 +8,5 = 25 I KOHT
2.Kristiin Koppel Kuressaare Güm. HK Inspira 10+7+7,5=24,5 II KOHT
3.Greete Paaskivi Kuressaare Güm. HK Inspira 8,5+8,5+7 = 24 III KOHT
4.Viktorija Jansone Aprīļa pilieni/Läti 5+4+5= 14 5.Tamara Bezljudova International School of Estonia 6+7 +5,5 =18,5 6.Annemarija Paula RondoGS/Läti 10 +6 +6 = 22 7.Anna Januškeviča RondoGS/Läti 9 + 4 + 5 = 18 8.Hanna Selgis Nõmme KK 6 + 6,5 +7,5 = 20 9.Jekaterina Bossenko Ülenurme MK 6 + 3 + 5= 13 10.Sandra Valk LS "Minimuusikal" 5 + 4 + 4 = 13 11.Reetta Karhunen LS Fortella/Soome 7 + 4 + 5,5 = 16,5 12.Jemina Väisänen Laulustudio Fortella/Soome 7 + 7 + 7 = 21 13.Teele Tilts Kuressaare Gümnaasiumi Huvikool Inspira 6 +5+6 = 17 14.Pille- Riin Lehtla "Valerie" Tallinna Nõmme Gümn. 7 + 5 + 6,5 = 18,5 15.Susanne Sinisalu Meero Muusik 7+ 5,5 + 5,5 = 18 16.Sissi Nylia Benita Meero Muusik 6 + 6 + 6 = 18 17.Joanna Juks Tallinna Muusika Keskkool 7 + 6,5 + 6=19,5 18.Paula Dundere Peksni /Läti 8 + 6,6 + 8,5 = 23 eripreemia
Vokaalansamblite konkurss kontsert
01.november Eesti Rahvusraamatukogu kell 10.00 vokaalansamblite konkurss-kontsert Žüriis:Kelli Uustani laulja, Arno Tamm "Estonian Voices " laulja ja Ursel Oja H. Elleri nim. Muusikakooli ja Ülenurme Muusikakooli laulupedagoog
11-13. aastased vokaalansamblid
1. Meero Muusik "Keskmised" Meero Muusik 8 + 9,5 + 9 = 26,5 GRAND PRIX
14-16. aastased vokaalansamblid
1. "Meero Muusik 1" 6 + 9,5 + 9 = 24,5 I KOHT
2. Neidude ansambel "Särts" Kuressaare Gümnaasiumi huvikool Inspira 7 + 8 + 8 = 23 II KOHT
3. Dream Team/ Läti 7 + 7,5 + 6 = 20,5 III KOHT
17-21. aastased vokaalansamblid
ŽÜRII OTSUSEGA JÄETI I KOHT VÄLJA ANDMATA
1. DVIN Tartu Armeenia pühapäevakool 7,5 + 7 + 7,5 = 22 II KOHT
2. Stardust "Rondo" GS/Läti 6,5 + 6,5 + 7 = 20 III KOHT
3. Meero Muusik "Suured" 6 + 7 + 7 + = 20 III KOHT
4. Peksni/Läti 5 + 7 + 7 + = 19
|