Kristel Palts Print E-mail

Kristel PaltsKristel on hetkel veel 17- aastane neiu, kuid juba märtsikuu lõpul saab ta täisealiseks. Ta elab ja õpib Sauel, kus ta tegeleb ka kooli kõrvalt muude huvialadega.

Laulma hakkas Kristel üsna noorelt, juba lasteaias. Kooliealisena on ta iga- aastaselt osalenud kodulinna lauluvõistlusel Saue Laululaps, kus on nii mõningaidki häid tulemusi saavutatud. 2010. aastal võidetud Saue Laululaps viis Kristeli edasi ka Harjumaa Laululapse konkursile.

8 aastaselt alustas ta õpinguid Saue Muusikakoolis, klaveri erialal ning lõpetas selle 2008. aasta kevadel. Seejärel jätkas edasisi pilliõpinguid, kuid pärast aastat, 16 aastaselt, otsustas ta üle minna Saue Muusikakooli pop- jazz osakonda, laulu erialale. Enne pop- jazzi tegeles Kristel laulmisega ka Saue Muusikakooli tütarlaste ansamblis, millega saavutati erinevatel konkursidel häid kohti. Viimasel kolmel aastal on ta osalenud Vene Romansi Konkursil, millest esimesel kahel aastal ansambliga ning 2010. aastal juba solistina. Selleltki konkursilt on tulnud üllatavalt head saavutused. Lavalist kogemust on Kristelile palju juurde andnud ka Showgrupp Vikerkaar, kus ta on ühtekokku tantsinud juba 8 aastat.

"Tähtede Laul´us otsustasin osaleda, et kindlasti uusi kogemusi saada; et näha, mida see konkurss endast üldse lähemalt kujutab ning ka lauluõpetaja soovitusel."