Ajalugu Prindi Saada link

 

Tähtede Laul oli 2009. aastani rahvusvaheline laste ja noorte laulukonkurss. Sündmus, mis kutsus osalema igal aastal kümnetest riikidest parimaid laululapsi ja noori vanuses 3 kuni 20 aastat - valitud noored andekad lauljad, kes tegelevad laulmisega regulaarselt erinevates huvi- ja muusikakoolides ning koolide lauluringides.

 

Kaheteistkümne tegutsemisaasta jooksul on laulukonkurss saavutanud lisaks Eestile tuntuse ka välisriikides. Tähtede Laul on oodatud sündmus paljudele laulukoolidele ja huviringidele.

 

Esimesele Tähtede Laul muusikafestivalile on oodata osalejaid 17 riigist. Varasem meeldiv kogemus toob Eestimaale tagasi nii mõnedki varasemate konkursside osavõtjad ja laulukoolid. Lisaks aastate jooksul kogunenud headele kontaktidele saadetakse kutseid festivalil osalemiseks ka teistesse riikidesse läbi saatkondade ja Haridusameti.

2013 jätkub Tähtede laulu festivali traditsioon juba  teist aastat. Osalejate soovil oleme  taasatanud konkursid ka noorematele vokaalsolistidele samas  piirates solistide ülemist vanusepiiri.
Uut  pakub ka vokaalansamblite konkurss- seekord ootame igalt ansamblilt 2 laulu nii etno-pop zanris kui ka vabalt valitud zanris.
Festivalile ootame lisaks lauljatele ka noori  sooloinstrumentaliste moderense kavaga.