Registreerunud osalejad

 

Konkurss

Ansamblid
1. Stardust (RondoGS)
2. Dream Team (Aprīļa pilieni)
3. ans. DVIN (Tartu Armeenia pühapäevakool )
4. Neidude ansambel Särts (Kuressaare Gümnaasiumi huvikool Inspira)
5. Keskmised (Meero Muusik)
6. Meero Muusik 1 (Meero Muusik)
7. Meero Suured (Meero Muusik)
Solistid
1. Susanne Sinisalu (Meero Muusik)
2. solist Linnea Jerkku (Meero Muusik)
3. Kelly Tulvik (Tallinna Nõmme Gümnaasium)
4. Alika Milova (Laulustuudio " Magik Land ")
5. Stardust (RondoGS)
6. Triinu Bergmann (Laulustuudio Fa-diees)
7. 7-10 a (Laulustuudio "Minimuusikal")
8. 11-13a (Laulustuudio "Minimuusikal")
9. 14-16 (Laulustuudio "Minimuusikal")
10. Anastasia Šepilenko (Loomingu stuudio LADJA)
11. Mamma Mia Laulustuudio (Mamma Mia Laulustuudio)
12. Mamma Mia Laulustuudio (Mamma Mia Laulustuudio)
13. Mamma Mia Laulustuudio (Mamma Mia Laulustuudio)
14. Mamma Mia Laulustuudio (Mamma Mia Laulustuudio)
15. Pille-Riin Lehtla (Tallinna Nõmme Gümnaasium)
16. Mamma Mia Laulustuudio (Mamma Mia Laulustuudio)
17. Mamma Mia Laulustuudio (Mamma Mia Laulustuudio)
18. Mamma Mia Laulustuudio (Mamma Mia Laulustuudio)
19. lLAULUSTUUDIO fA-DIEES (LAULUSTUUDIO fA-DIEES)
20. Ģirts BErgholds (Ezeres SEcondary School)
21. lLAULUSTUUDIO fA-DIEES (LAULUSTUUDIO fA-DIEES)
22. lLAULUSTUUDIO fA-DIEES (LAULUSTUUDIO fA-DIEES)
23. lLAULUSTUUDIO fA-DIEES (LAULUSTUUDIO fA-DIEES)
24. Ülenurme Laulustuudio (Ülenurme MK)
25. Tamara Bezljudova (International School of Estonia)
26. lLAULUSTUUDIO fA-DIEES (LAULUSTUUDIO fA-DIEES)
27. lLAULUSTUUDIO fA-DIEES (LAULUSTUUDIO fA-DIEES)
28. Violetta Klein (Annelinna Gümnaasium )
29. l (LAULUSTUUDIO fA-DIEES)
30. lLAULUSTUUDIO fA-DIEES (LAULUSTUUDIO fA-DIEES)
31. LAULUSTUUDIO fA-DIEES (LAULUSTUUDIO fA-DIEES)
32. Future stars (Laste Laulu stuudio )
33. Ülenurme Laulustuudio (Ülenurme MK)
34. Future stars (Laste Laulu stuudio )
35. ansambel "Knopochki" (Laste Laulustuudio "Nupukesed")
36. Viktorija Jansone (Aprīļa pilieni)
37. (lauluring- MMAASIKAS) (Nõmme kultuurikeskus)
38. Hele-Mai Mängel (Laulustuudio Fa-Diees)
39. solist (Lasteaed Karikakar)
40. Zhuravlev Pavel (Järveotsa lasteaed)
41. solist (Lasteaed Karikakar)
42. Särts (Kuressaare Gümnaasiumi huvikool Inspira)
43. KG huvikool Inspira (Kuressaare Gümnaasiumi huvikool Inspira)
44. Särts (Kuressaare Gümnaasiumi huvikool Inspira)
45. Jemina Väisänen (Laulustudio Fortella)
46. Milla Kauppinen (Laulustudio Fortella)
47. solist (Lasteaed Karikakar)
48. Reetta Karhunen (Laulustudio Fortella)
49. Laulustudio Fortella (Laulustudio Fortella)
50. solist (Lasteaed Karikakar)
51. Anna Januškeviča (RondoGS)
52. Adelina Krementšukova (Loomingu stuudio LADJA)
53. Rebeka Ojaveski (Veskitammi Lasteaed)
54. Klaara Pai (Meero Muusik)
55. Kedelin Toomesoo (Meero Muusik)
56. Maribel Arge (Meero Muusik)
57. Mona Lene Maanurm (Meero Muusik)
58. Mia Holm (Meero Muusik)
59. sissi nylia benita (meero muusik)
60. Kaisa Hänni (Meero Muusik)
61. Kristiin Heleen Huttunen (Meero Muusik)
62. Joanna Juks (Tallinna Muusikakeskkool)
63. Joanna Juks (Tallinna Muusikakeskkool)
64. Belcanto (Bel Canto Laste Laulustuudio)
65. Bel Canto (Bel Canto Laste Laulustuudio)
66. Peksni (Peksni)
67. Peksni (Peksni)
68. Peksni (Peksni)
69. Peksni (Peksni)

 

Festival

1. Susanne Sinisalu (Meero Muusik)
2. solist Linnea Jerkku (Meero Muusik)
3. Kelly Tulvik (Tallinna Nõmme Gümnaasium)
4. Alika Milova (Laulustuudio " Magik Land ")
5. Stardust (RondoGS)
6. Triinu Bergmann (Laulustuudio Fa-diees)
7. 7-10 a (Laulustuudio "Minimuusikal")
8. 11-13a (Laulustuudio "Minimuusikal")
9. 14-16 (Laulustuudio "Minimuusikal")
10. solist (Laulustuudio )
11. Stardust (RondoGS)
12. Anastasia Šepilenko (Loomingu stuudio LADJA)
13. Mamma Mia Laulustuudio (Mamma Mia Laulustuudio)
14. Mamma Mia Laulustuudio (Mamma Mia Laulustuudio)
15. Mamma Mia Laulustuudio (Mamma Mia Laulustuudio)
16. Mamma Mia Laulustuudio (Mamma Mia Laulustuudio)
17. Pille-Riin Lehtla (Tallinna Nõmme Gümnaasium)
18. Mamma Mia Laulustuudio (Mamma Mia Laulustuudio)
19. 7-10 a (Laulustuudio "Minimuusikal")
20. Mamma Mia Laulustuudio (Mamma Mia Laulustuudio)
21. Mamma Mia Laulustuudio (Mamma Mia Laulustuudio)
22. lLAULUSTUUDIO fA-DIEES (LAULUSTUUDIO fA-DIEES)
23. Silver Robin Marimäe (Veskitammi lasteaed)
24. Ģirts BErgholds (Ezeres SEcondary School)
25. lLAULUSTUUDIO fA-DIEES (LAULUSTUUDIO fA-DIEES)
26. lLAULUSTUUDIO fA-DIEES (LAULUSTUUDIO fA-DIEES)
27. Dream Team (Aprīļa pilieni)
28. lLAULUSTUUDIO fA-DIEES (LAULUSTUUDIO fA-DIEES)
29. Dream Team (Aprīļa pilieni)
30. Ülenurme Laulustuudio (Ülenurme MK)
31. Tamara Bezljudova (International School of Estonia)
32. lLAULUSTUUDIO fA-DIEES (LAULUSTUUDIO fA-DIEES)
33. lLAULUSTUUDIO fA-DIEES (LAULUSTUUDIO fA-DIEES)
34. Violetta Klein (Annelinna Gümnaasium )
35. l (LAULUSTUUDIO fA-DIEES)
36. lLAULUSTUUDIO fA-DIEES (LAULUSTUUDIO fA-DIEES)
37. LAULUSTUUDIO fA-DIEES (LAULUSTUUDIO fA-DIEES)
38. Mamma Mia Laulustuudio (Mamma Mia Laulustuudio)
39. Future stars (Laste Laulu stuudio )
40. Ülenurme Laulustuudio (Ülenurme MK)
41. Future stars (Laste Laulu stuudio )
42. ansambel "Knopochki" (Laste Laulustuudio "Nupukesed")
43. Viktorija Jansone (Aprīļa pilieni)
44. ans. DVIN (Tartu Armeenia pühapäevakool )
45. (lauluring- MMAASIKAS) (Nõmme kultuurikeskus)
46. Hele-Mai Mängel (Laulustuudio Fa-Diees)
47. solist (Lasteaed Karikakar)
48. Zhuravlev Pavel (Järveotsa lasteaed)
49. solist (Lasteaed Karikakar)
50. Neidude ansambel Särts (Kuressaare Gümnaasiumi huvikool Inspira)
51. Särts (Kuressaare Gümnaasiumi huvikool Inspira)
52. KG huvikool Inspira (Kuressaare Gümnaasiumi huvikool Inspira)
53. Särts (Kuressaare Gümnaasiumi huvikool Inspira)
54. Jemina Väisänen (Laulustudio Fortella)
55. Milla Kauppinen (Laulustudio Fortella)
56. solist (Lasteaed Karikakar)
57. Reetta Karhunen (Laulustudio Fortella)
58. Laulustudio Fortella (Laulustudio Fortella)
59. solist (Lasteaed Karikakar)
60. solist (Lasteaed Karikakar)
61. Anna Januškeviča (RondoGS)
62. Keskmised (Meero Muusik)
63. Väikesed (Meero Muusik)
64. Mudilased (Meero Muusik)
65. Adelina Krementšukova (Loomingu stuudio LADJA)
66. Rebeka Ojaveski (Veskitammi Lasteaed)
67. Meero Muusik 1 (Meero Muusik)
68. Klaara Pai (Meero Muusik)
69. Kedelin Toomesoo (Meero Muusik)
70. Maribel Arge (Meero Muusik)
71. Mona Lene Maanurm (Meero Muusik)
72. Mia Holm (Meero Muusik)
73. sissi nylia benita (meero muusik)
74. Kaisa Hänni (Meero Muusik)
75. Kristiin Heleen Huttunen (Meero Muusik)
76. Meero Suured (Meero Muusik)
77. Joanna Juks (Tallinna Muusikakeskkool)
78. Joanna Juks (Tallinna Muusikakeskkool)
79. Belcanto (Bel Canto Laste Laulustuudio)
80. Bel Canto (Bel Canto Laste Laulustuudio)
81. Bel Canto (Bel Canto Laste Laulustuudio)
82. Peksni (Peksni)
83. Peksni (Peksni)
84. Peksni (Peksni)
85. Peksni (Peksni)
86. emmmiiilla (emmmiiilla)
87. emmmiiilla (emmmiiilla)
88. Earnestapolo (Earnestapolo)