Tähtede Laulust Prindi Saada link

 

Tähtede Laul toimub tänavu kolmeteistkümnendat korda. 1997. aastal 112 lauljaga alustanud laulukonkursist on välja kasvanud Eesti suurim laste ja noorte rahvusvaheline muusikafestival. Igal aastal otsime Tähtede Laulule värkseid ideid sooviga muuta meie noorte esinemised publikule atraktiivsemaks. Ka tänavu plaanime uuendusi, millest anname teile peagi teada.


Osalejaid  meie fesitvalil on olnud Soomest Hiinani ja me usume, et ka sellel festivalil saab olema muusikuid väljastpoolt meie vabariiki. Olulisem on siiski meie oma noorte ja laste osavõtt, mis peaks näitama noorte muusikute järelkasvu meie riigis.

 

Paljudest Tähtede Laulul osalenud lauljatest on saanud tänaseks oma riigi tuntud ja hinnatud artistid. On meeldiv tõdeda, et meie festival on sellele väikese tõuke andnud.

Eesti lauljatest on paljudele kindlasti tuttavad Iiris Vesik, Sandra Nurmsalu, Laura Põldvere, Liisi Koikson, Kerli Kõiv, Maarja Kivi, Eliisa Kõiv, Laura Junson, Madis Arro, Mihkel Ratt, Jana Kask. Anissa Vänikver , Mirjam Dede  jt.Festivali eesmärk on tuua kokku üle maailma noori lauljaid, kellega koos nautida musitseerimisrõõmu ning luua kontakte ja sõprussidemeid. Esmakordselt jätame kõrvale vanema vanusegrupi hindamise solistide kategoorias ja jätame selle vanuse seekord Superstaari saateformaadile.  Külla aga plaanime festivali raames korraldada konkursi nooremates vanuserühmades. Samuti tahame pakkuda noortele lauljatele rohkem esinemiskogemust ja rõõmu, mida nende muusika neile ning kuulajatele pakub!

 

Soovime, et võttes osa Tähtede Laul Festivalist, jagate meiega oma muusikamaailma ja selles pulbitsevaid emotsioone.


Iseendasse uskudes on kõik teed valla!